Biuro Rachunkowe Gorzów, Sigma Urszula Zygadło

ul. Borowskiego 9
66-400 Gorzów Wlkp.

O nasBiuro Rachunkowe Sigma w Gorzowie Wlkp. jest doświadczoną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Zatrudniamy specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości, zarządzania i podatków. Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu i rozwoju własnego biznesu poprzez profesjonalne doradztwo oraz towarzyszymy im w działaniach na wszystkich etapach rozwoju przedsiębiorstwa. Jesteśmy firmą stosującą nowoczesne techniki komunikacji i wymiany informacji z Klientem.

Pomoc w efektywnym zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa stanowi misję naszego biura rachunkowego. Realizując podjęte przez nas zadania, dostosowujemy je do wymagań i potrzeb naszych klientów. Dbamy o szybkie uzyskiwanie niezbędnych informacji zarządczych, skracając czas obiegu dokumentów i danych. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i informatycznych, przygotowujemy w prosty i przejrzysty sposób wyniki naszych sprawozdań, zestawień i analiz. Obsługę księgową prowadzimy przy użyciu systemów klientów lub systemów I oprogramowań należących do naszej firmy.

Najważniejsze zasady panujące w naszym biurze to:

  • dbanie o dobro klienta,
  • wzajemne zaufanie i szacunek,
  • dążenie do sukcesu

Dzięki współpracy z naszym biurem księgowym klienci zyskują:

  • większą efektywność zarządzania,
  • pomoc w dążeniu do strategicznych celów,
  • redukcję kosztów oraz maksymalizację marż, współpracując z nami, klient nie ponosi kosztów stworzenia i utrzymania dodatkowego stanowiska pracy księgowego oraz kosztów pracowniczych z tym związanych tj. wynagrodzenia, urlopów i ZUS.
  • uniknięcie konieczności inwestowania w zakup i utrzymanie kosztownych rozwiązań informatycznych,
  • oszczędność czasu, dzięki przekazywaniu za klienta dokumentów do ZUS i Urzędu Skarbowego oraz reprezentowaniu go przed urzędami, oprócz tego, przekazujemy wszystkie niezbędne informacje o podatkach i prowadzeniu działalności gospodarczej,

Napisz do nas

Biuro rachunkowe Gorzów

Kontakt

Biuro Rachunkowe Sigma mgr Urszula Zygadło

Ul. Borowskiego 9, 66-400 Gorzów Wlkp.
NIP: 599-134-58-88
REGON: 080008551


Biuro czynne pon.-pt. w godz. 9.00-15.00


sigmabiuro@wp.pl
095 737 09 40
662 147 640
600 575 226


Zobacz jak do nas dojechać.

Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy.

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość

Informujemy, iż kontaktując się z nami wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Biuro Rachunkowe Sigma z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim Państwa danych osobowych do celów związanych i wynikających z przedmiotowego kontaktu, w szczególności odpowiedzi na zapytanie, przedstawienie oferty, przygotowanie umowy. Udostępnione dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności.