Biuro Rachunkowe Gorzów, Sigma Urszula Zygadło

ul. Borowskiego 9
66-400 Gorzów Wlkp.

Zakładanie firmy i rozliczenie PIT-ów zagranicznych

Pomoc w wypełnieniu niezbędnych dokumentów i zmiana formy opodatkowania

Nasze Biuro Rachunkowe pomaga przedsiębiorcy przy zakładaniu działalności gospodarczej poprzez pomoc w wypełnieniu druku do CEIDG czy przygotowaniu i wysyłki deklaracji o zmianie formy opodatkowania (zasady ogólne, podatek liniowy) oraz zgłoszenia do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (firmy jak i pracowników).

Udzielenie informacji o formach opodatkowania

Dodatkowo w trakcie prowadzenia działalności w ramach umowy informujemy czy istnieje możliwość przejścia na inną formę opodatkowania lub jeżeli firma klienta zbliża się do przekroczenia progów, które zobligują go do np. rejestracji do podatku VAT lub prowadzenia ewidencji sprzedaży na kasie fiskalnej. W trakcie trwania umowy o prowadzenie księgowości powiadamiamy klientów o zachodzących zmianach podatkowych, które mogą być kluczowe dla prowadzonej działalności.

Rozliczanie PIT-ów zagranicznych

Oferujemy Państwu również usługę rozliczenia PIT-ów zagranicznych z polskim Urzędem Skarbowym. Nasza oferta obejmuje rozliczanie PIT-ów zagranicznych wraz z dołączonymi zaświadczeniami do zeznania podatkowego. Rozliczamy dochody z pracy za granicą (m.in. z Holandii, Francji, Anglii, Danii, i Belgii) z Urzędem Skarbowym zgodnym z miejscem zamieszkania podatnika.

Napisz do nas

Biuro rachunkowe Gorzów

Kontakt

Biuro Rachunkowe Sigma mgr Urszula Zygadło

Ul. Borowskiego 9, 66-400 Gorzów Wlkp.
NIP: 599-134-58-88
REGON: 080008551


Biuro czynne pon.-pt. w godz. 9.00-15.00


sigmabiuro@wp.pl
095 737 09 40
662 147 640
600 575 226


Zobacz jak do nas dojechać.

Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy.

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość

Informujemy, iż kontaktując się z nami wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Biuro Rachunkowe Sigma z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim Państwa danych osobowych do celów związanych i wynikających z przedmiotowego kontaktu, w szczególności odpowiedzi na zapytanie, przedstawienie oferty, przygotowanie umowy. Udostępnione dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności.