Biuro Rachunkowe Gorzów, Sigma Urszula Zygadło

ul. Borowskiego 9
66-400 Gorzów Wlkp.

Obsługa kadrowo-płacowa

Biuro Rachunkowe Sigma zajmuje się obsługą kadrowo-płacową przedsiębiorstw oraz pomocą przy przygotowywaniu dokumentów dotyczących zatrudniania cudzoziemców.

Dokumentacja związana z zatrudnieniem i zakończeniem pracy przez pracowników

W ramach oferowanej usługi zajmujemy się przygotowywaniem dokumentów w związku z zatrudnieniem nowego pracownika (m.in. umowy o pracę, kwestionariusze osobowe, skierowania na badania lekarskie). W naszej firmie sporządzamy również świadectwa pracy dla pracowników oraz dokumenty związane z zakończeniem pracy u pracodawcy.

Obliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych i ewidencji urlopowej

Oferta dotycząca obsługi kadrowo-płacowej obejmuje także prowadzenie akt osobowych. W ramach obsługi kadrowej zajmujemy się szczegółową ewidencją pracowników oraz naliczamy kwoty wynagrodzeń z uwzględnieniem absencji chorobowych i urlopowych. Do naszych zadań należy również ustalanie uprawnień pracowników w zakresie urlopu oraz prowadzenie ewidencji urlopowej pracowników. W ramach umowy pomagamy przy sporządzaniu dodatkowych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników jak np. zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach.

Wysyłka deklaracji PIT11 i PIT4R do Urzędu Skarbowego

Ponadto przygotowujemy i wysyłamy roczne dekaracje PIT11 i PIT4R do Urzędu Skarbowego.

Pomoc przy wypełnieniu dokumentów w związku z zatrudnieniem cudzoziemców

Biuro Rachunkowe Sigma zajmuje się także pomocą dla przedsiębiorców przy przygotowywaniu dokumentów dotyczących zatrudnienia cudzoziemców (m.in. oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy, zezewolenie na pracę). Nasza firma pomaga również w wyborze urzędu, do którego powinny być wysłane dokumenty związane z zatrudnieniem cudzoziemców.

Napisz do nas

Biuro rachunkowe Gorzów

Kontakt

Biuro Rachunkowe Sigma mgr Urszula Zygadło

Ul. Borowskiego 9, 66-400 Gorzów Wlkp.
NIP: 599-134-58-88
REGON: 080008551


Biuro czynne pon.-pt. w godz. 9.00-15.00


sigmabiuro@wp.pl
095 737 09 40
662 147 640
600 575 226


Zobacz jak do nas dojechać.

Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy.

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość

Informujemy, iż kontaktując się z nami wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Biuro Rachunkowe Sigma z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim Państwa danych osobowych do celów związanych i wynikających z przedmiotowego kontaktu, w szczególności odpowiedzi na zapytanie, przedstawienie oferty, przygotowanie umowy. Udostępnione dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności.